10 Telefonat me te shtrenjte ne bote

Kompjuter

Keta telefone nuk jane vetem te perdorshem por jane edhe shume te stolisur me diamante flori argjrnd e gjera te tila luksi por keta telefone celular jane dhe teefona te kufizuar ne sasi vetem pak ekzemplare jane prodhuar dhe cmimi normalisht qe eshte i konsiderueshem ne krahasim me telefonat e tjere te cilet jane ne seri me shume mira e miliona ekzemplaresh keshtu qe pronaret e tyre duhet te ndihen njerez me fat.

Gresso luxury phone ($ 1000 more than) https://i0.wp.com/publialb.com/wp-content/uploads/2012/01/Gresso-Lady.jpg

Bang and Ofusen Serene ($ 1,250)

Mobiado professional em ($ 1,900)

Nokia 8800 Gold Edition Phone ($ 2,700)

Motorola v220 special edition ($ 51,800)

Vertu Diamond ($ 88,000)

Lamborghini 8800 sirocco from Nokia$176400

Sony Ericsson Black Diamond ($ 300,000)

Vertu Signature Cobra  cmimi ($ 310,000)

Goldvish Cell Phone  cmimi 1 milion dollar

https://i2.wp.com/publialb.com/wp-content/uploads/2012/01/Gold-Edition.jpg

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s