Aatama Studio realizon tjeter koncept mjaft interesant te iPhone 5

Kompjuter

Aatama Studio, nje kompani e njohur ne fushen e grafikes, e bere e famshme pasi realizoi nje koncept spektakolar te iPhone 5 qe shume menduan se ishte me te vertete nje pajisje e realizuar nga Apple, rikthehet te habise publikun me nje tjeter video-koncept interesant te iPhone 5 ku perqendrohet sidomos tek Siri dhe tek nje funksion ekskluziv i asistentit vokal qe do te jete ne iPhone-in e gjanerates se gjashte.

 
Ja si e shpjegon Aatama Studio funksionin e ri te Siri ne iPhone 5: iPhone vete shkaterrohet nese kupton se eshte vjedhur. Vete shkaterrimi aktivizohet vetem nese perdorim kodin e mbrojtjes ne iPhone 5! Pasi te vendosim kodin tre here gabim, Siri do te transferoje menjehere te dhenat e iPhone ne iTunes dhe do te fshije te gjitha informacione qe keni ne telefon.
 aatma

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s