HTC Desire C

Kompjuter

Edhe pse nje cmim me te ulet dhe te lirs HTC ka mundesi qe te vendos sistemin Android 4.0 ne te nje paisjen me te re Desire C, gjithcka ne nje kjo siq duket eshte e mundur, perveq procesorit me 600 Mhz eshte pak me i dobet, por kete e mundë me pjeset te bukura ne te.

Veres nuk ak dicka te re te gjith ne pushime dhe ne shtepi, dhe HTC pershtatet dhe jep ashtu sikur vera edhe nje grafik te pershtatshme me procesorin e tij 600Mhz eshte gjithcka tjeter perveq nje raket, por kete e permirson me Android 4.
pak i shokuar jam, sepse edhe pse shpejtesia e procesorit nuk jep me die qe do te jet dicka e madhe gjithashtu ne krahasim me HTC qe kishte quadcore, tingllon 600 Mhz si nje loder femijesh, si do qoft Cmimi i nje produkti te rij do te kushtoj 220 Euro qe eshte nje shum e vogel ne krahasim me konkurentet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s