Rrjedhin pamjet e para të Windows 8 Release Preview

Kompjuter

Në javët e para të qershorit, Microsoft pritet të lansojë versionin e ri të sistemit të saj oeprativ, Windows 8 Release Preview, pamjet e para të së cilit tashmë kanë rrjedhur në internet.
Sipas The Verge, tashmë është paraqitur ISO 8400 për Windows 8 Release Preview, ndërsa faqet kryesore ku mund të shihen specifikat e para janë faqet kineze të internetit.

Ndërtimi i ri i këtij sistemi operativ duket se i përngjan shumë versionit Metro, e cila përmban aplikacionet për udhëtime, sport, lajme, sfonde dhe shumë detaje tjera interesante.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s