Samsungu i ri vendos rekord të ri për Android

Kompjuter

New York, 31 maj – Samsung ka filluar shitjen e smartphone-t të ri Galaxy S3 në 28 vende në Evropë dhe në Lindjen e Mesme, duke shpresuar për një fillim të mirë në krahasim më versionin e ri të iPhone, e cili do të prezantohet në muajt e ardhshëm.

Samsung ka cituar, Vodafone të ketë thënë se para-porositjet për Galaxy S3 kanë tejkaluar çdo rekord të smartphone të bazuar në sistemin operativ,New York, 31 maj – Samsung ka filluar shitjen e smartphone-t të ri Galaxy S3 në 28 vende në Evropë dhe në Lindjen e Mesme, duke shpresuar për një fillim të mirë në krahasim më versionin e ri të iPhone, e cili do të prezantohet në muajt e ardhshëm.

Samsung ka cituar, Vodafone të ketë thënë se para-porositjet për Galaxy S3 kanë tejkaluar çdo rekord të smartphone të bazuar në sistemin operativ,

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s