Boot ne Windows 8

Kompjuter

Pas zhdukjes se butonit start dhe pas heqjes se pamjes Aereo nga Windows 8, nje tjeter funksion i thote lamtumire!

Butoni F8 gjate ndezjes nuk do te kete me asnje efekt! Te gjithe e dim kete funksion qe na ndihmonte per tu futur ne Safe Mode apo kur kishim probleme.

Microsoft ka shpjeguar se ky buton nuk eshte me i vlefshem pasi boot (hapja) e Windows 8 do te jete shume e shpejte.

Na ngelet veç te presim!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s