Lansohet FIFA 13

Te rejat e Fundit

Në një nga postime më të hershme, ju kemi njoftuar për një rekord të shkarkimeve të lojës FIFA 13 demo, ku janë bërë 2 milion shkarkime brenda 3 ditëve. Një lajmë i mirë për adhuruesit e  lojërave të futbollit është se që nga sot, versioni final i FIFA 13 është lansuar në treg dhe është në dispozicion për Xbox 360, Sony Playstation 3 dhe PC. |ameble|

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s