Hp

HP ofron një familje të gjerë me laptopë, notebook kompjutera dhe netbooks për një shumëllojshmëri të përdor, duke përfshirë laptopë të lartë të performancës të mëdha për filma, muzikë, dhe fotot. Kompjutera të fuqishëm HP notebook mund të trajtojë lojrave tuaj ekstrem si dhe nevojat. HP gjithashtu ofron një gamë të plotë të zyrës fletoret për nevojat e biznesit tuaj. Kompjutera ultra-portativ HP notebook dhe netbooks janë të lehta dhe mund të përdoret pothuajse kudo. Për çdo lloj të jetesës, në shtëpi apo zyrë, HP ofron një zgjedhje të shquar të laptopë dhe kompjuterat fletore që i përshtaten nevojave tuaja.

Pjesa:A1M03AV
UPC: 886112062804
HP Pavilion dv4t-4200 Notebook PC Entertainment
60 shqyrtimeQëndron i lidhur dhe argëton me këtë model të lehtë që ju lejon të bëni të gjitha qe deshironi
Sistemit operativ – Windows 7 Home Premium 64-bit
Processor – Upgrade falas te 2 brezit Intel (R) Core (TM)I3-2330M (2.2 GHz, 3MB Cache L3)
Madhesia e ekranit – 14.0 “diagonale High Definition HPBrightView LED Display (1366 x 768)
Memory – 4GB DDR3 Memory System (1 DIMM)
Hard drive – UPGRADE falas te 5400 rpm Drive 500GB Hard

HP Pavilion dv4t-4200 Entertainment Notebook PC

HP Pavilion dv6z-6c00 Quad Edition Entertainment Notebook PC

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s