Aksesore

CPU Cooler Socket 775
Picture
Systemax CPU Cooler saj frigorifer Systemax CPU! Projektuar posaçërisht për të siguruar mbrojtje të lartë ngrohjes për procesor 775 Socket saj, frigorifer CPU Systemax ftohje tifoz jep performancë të jashtëzakonshme dhe besueshmërinë. Featuring një tifoz i fuqishëm, ky tifoz madhështor ftohje ofron teknologji world’s-mirë Intel për të arritur rezultate të jashtëzakonshme. Për një sistem të lartë të performancës ftohës porosi ndërtuar për të mbrojtur sistemin 775 CPU kundër dëmtimit të ngrohjes, të zgjedhin pije freskuese CPU Systemax
CPU Cooler AMD Athlon dhe Sempron
Picture
Fan & heatsinks RPM: 2400 RPM ± Flow 10% Air: 40,21 Niveli QMF Zhurma: 31 Fuqia dBA Connector: 3 Compatibility Pin: AMD Athlon 64 – AMD Athlon FX – AMD Athlon Dual Core X2 – Klasa-AMD Athlon Biznes – Klasa-Biznes AMD Athlon X2 Dual-Core – AMD Phenom x4 Quad-Core – AMD Sempron – AMD Opteron CPU TDP: Përmasat Fan: 90 x 90 x 25mm Përmasat heatsink: 90 x 90 x 45mm
Furnizim me energji elektrike 400W

Picture
Furnizimi me energji elektrike kombinon tiparet më të dëshiruara në furnizimin me energji elektrike PC me efikasitet të paparë në dizajn. Neo Furnizimi me Antec ECO 400C energji furnizimit me energji elektrike përmban 80 PLUS certifikimit, duke kursyer energjinë dhe paratë tuaja. Ajo gjithashtu gjeneron më pak nxehtësi, dhe rrit ftohje me një tifoz super-heshtur 120 mm. Active PFC circuitry më tej redukton ndikimin në infrastrukturën e energjisë rezultojnë në frigorifer, të qetë, dhe fuqisë më miqësore me mjedisin. Aftësi Universal i Neo Antec ECO me furnizimin me ujë 400C së energjisë Input së bashku me ATX12V dhe EPS12V përputhjen ju mundëson që të përdorin atë në një sërë situatash, dhe pothuajse kudo
Kabllot Serial ATA
Picture
Lidhu me shpejtësi të lartë drive tuaj serial me kabllot Pafund e kabllove Serial ATA. Kabllot Serial kabllot Pafund s ATA mbështetur me shpejtësi të lartë të dhënave normat e transferimit deri në 1.5Gbps në distanca deri në 3 metra. Këto kabllot më të ngushtë janë të thjeshta për rrugë, instaloni dhe të rrisë airflow që rezultojnë në një PC të shpejtë dhe pije freskuese running
Sata kabllo të energjise

Picture
Kjo 12in LP4 për SATA kabëll përshtatës Y energji përmban dy fuqi Serial ATA (femër) Mbulim Gjuhësh dhe një LP4 lidhje mashkull – një zgjidhje të besueshme që ju lejon të dy të energjisë disqet SATA duke përdorur një lidhje të vetme LP4 për furnizimin me energji elektrike kompjuter. Kjo qëndrueshme LP4/SATA Y kabëll përshtatës është 1ft në gjatësi, duke ju dhënë xhoko mjaftueshme kabllor në pozitën e drejton nevojshme si në rastin kompjuter duke kursyer kosto dhe sherr të përmirësimit të furnizimit me energji elektrike për pajtueshmërinë me disqet Serial ATA. Kavo ushqyese LP4/SATA është projektuar dhe ndërtuar me profesionalizëm i materialeve me cilësi të lartë.
Fuqia kompjuter Cord
Picture
10ft tij Universal Fuqia Kompjuterike Cord” Y” kabllor ofron një NEMA 5-15P lidhës me energji elektrike dhe dy C13 lidhjet e pushtetit, duke lejuar dy pajisje për të ndarë një lidhje të portit të energjisë – liruar hapësirë në brezin tuaj pushtet, mbrojtës rritje, ose mur prizë . Kjo Universal Fuqia Kompjuterike Cord” Y” kabllo është e madhe për kompjutera, monitoron, ose printera.
Kabllot për të shkuar energji ne kompjuter
Picture
Plug në kabllo Cord energjisë Extension nga Kabllo për të shkuar për të bërë mjedisin tuaj të punës më fleksibël dhe efikase. Të gjitha kabllot për të shkuar në kabllot e energjisë të shfaqë një dizajn plotësisht formohem që ofron qëndrueshmëri maksimale dhe gjatë jetës.
Printer Kabllo USB
Picture
Lloji A në B kabllit USB 2,0 Supports lartë, me 480Mbps) Speed dhënave normat e prapambetur në përputhje me të gjithë petë 1,1 USB pajisje dhe bishtalec mbrojtur redukton IKE / RFI ndërfaqe dhe përdredhur-paguar ndërtimi ul flasim ndër Bëni plug dhe luajnë lidhjet për pajisje të tilla si tastierë – minj – modem – printera – dhe të tjera USB periferikësh PC dhe Mac pajtueshme Lidhu një periferike USB për një shpërndarës USB ose USB portit në PC / Mac Zi
Cat5e UTP Cable
Picture
RJ-45-CAT 5e UTP kabllo patch nga Tripp Lite është e shkëlqyer për kategorinë 5 dhe aplikimet 5E. Ai mbështet 350 MHz / 1 Gbps komunikimit dhe është në përputhje IEEE 802.3ab. Ky blu PVC 4-palë bllokuar UTP kabllo mat 10 metra në gjatësi dhe karakteristika përbërëse tendosje-lehtësim dhe RJ-45 meshkuj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s