Nokia i bukur

Smartphone njëjtë. Eksperiencë e re.


Gama e re e Nokia dizajnit smartphones Beautiful është çiftëzohet me një software të lartë të performancës. Qëndrimit të përditësuar për botën tuaj me një vështrim, të shprehur veten nëpërmjet gjashtë ekranet në shtëpi të përshtatshëm, të ndani fotografi, dhe më shumë në NFC: A jeni gati të provoni një eksperiencë e re për smartphone?

Çfarë është Nokia Belle?
Nokia Belle është instaluar tashmë në gamën tonë të ri të smartphones, por përmirësimet e tij të jashtëzakonshme dhe karakteristikat e saj të reja janë gjithashtu në dispozicion përmes update për Nokia N8, E7, të C7, C6-01, X7, i E6, Nokia 500.

belle_01

Browsing më të përshtatshëm dhe të shpejtë

Në ekran ultra-të ndjeshme prekje dhe procesor të zgjeruara për këtë brez të ri të Nokia smartphones shtuar në shfletim përvojë Web më të përshtatshëm, shkarkime më të shpejtë dhe të lehtë multitasking.

Jonë e re Nokia smartphone Belle lejojë një lidhje të shpejtë në internet dhe një navigacion shpejtë. Kjo do të thotë që ju mund të qëndrojnë të informuar për atë që po ndodh në botë dhe lajmet e fundit nga miqtë dhe familjen.

belle_02

NFC

Një nga më emocionueset është teknologjia NFC, në dispozicion në disa Belle smartphones Nokia.
Ju mund të ndai fotografi, video dhe muzikë, abbinarti pajtueshme me smartphones të tjera ose një zog Angry të shkojë deri një nivel, të gjithë me një kontakt të thjeshtë. Për më tepër, me tags NFC, ju lehtë mund të hyni në një botë të përmbajtjes emocionuese, përfshirë rimorkiot film, muzikë, microsites, harta, kuponat dhe më shumë.

 

Mbani gjërat nën kontroll dhe rregulloje homescreen si ju pëlqen.
Organizimi feed tuaj të jetojnë për të shfaqur vetëm gjëra të rëndësishme dhe për të marrë përditësimet më të fundit nga rrjetin tuaj shoqëror. Të gjashtë ekranet në shtëpi të ju lejojnë të rregulloje çdo aspekt të jetës suaj, që nga kohë të lirë në jetën profesionale.

belle_06

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s