Nokia Lumia

Zbuloni se si ndihet njeriu të jetë i pari që di gjëra.

Nokia Lumia eshte i shpejtë dhe i lehtë ne web. Kontakte shpërndarëse dhe Internet Explorer 9, ju jeni gjithmonë të përditësuar mbi çdo gjë që ndodh dhe ndarja është edhe më e lehtë me interface dhe dizajn të thjeshtë dhe intuitive, ju mund të jetë më afër njerëzve dhe gjërat më të rëndësishme.lumia_familypage_02_280x490

Gjeni rrugën tuaj.

Arrijnë në destinacionin tuaj me lehtësi me udhëzimet zë dhe Nokia Drive vende zbuluar të reja në mbarë botën me Nokia Maps. Nokia Transportit në vend që ju tregon se ndalesa autobus, rrugët dhe oraret e autobusë, trenat dhe subways. Përveç kësaj, me Highlights App, dhe për të mbajtur deri në datën në aplikimet e reja dhe lojra.

lumia_familypage_05_590x342

Karakteristikat shtesë

Çfarëdo destinacioni te jeni, Nokia Lumia ka zgjidhje të drejtë për tju marrë ju me lehtësi. Me tren, me makinë ose në këmbë, ju do të gjeni rrugën tuaj, ndërsa Nokia Music do të ju shoqërojë me fonogram të përsosur.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s