Pci-Card

KARTELA PCI Sound 4 CHANNEL
Picture
Përballueshme, me cilësi të shëndoshë! Shto pasur, audio me cilësi të lartë për një çmim të ulët me këtë Card 4-Channel PCI Sound. Mundesuar nga Media Forte FM801-AU chipset + E Devices analog AD1881A dhe duke shfaqur një ndërfaqe PCI dhe mbështetje për 2.1 folësit kanal, kjo kartë PCI shëndoshë është një vlerë amazing! Kjo kartë gjithashtu përmban një lojë AD-15 / port MIDI për të shtuar joysticks ose pajisje MIDI! Porosit tani!
PCI Sound KARTELA 5.1 CHANNEL
Picture
Me Encore Elektronikë 5.1 Channel Sound Card PCI ¸ ju mund të gëzojnë një teatër të pasur me cilësi të lartë rrethojnë tingull duke shikuar videot ¸ ¸ luajtur lojra apo thjesht duke dëgjuar muzikë nga kompjuteri juaj desktop. ENM232-6VIA është padyshim një vlerë të lartë upgrade se do të dorëzojë audio me cilësi të lartë audio përvojën tuaj kompjuterik. Chipset VIA bën audio qartë dhe më të gjallë. Ai jep cilësi shumë më tepër se ato audio ndërtuar në të Motherboards kompjuter. Kur përdoret me 7.1 Speakers Channel ¸ sjell zërin më shumë jetën e vërtetë audio ° bazë me cilësi të lartë dhe rrethojnë përvojën e shëndoshë. “”
KARTELA PCI RRJETI 10/100Mbps
Picture
D-Link DFE-530TX + është një Fast 10/100Mbps Ethernet PCI Adapter 32bit për Desktop, workstations, dhe serverat. DFE-530TX + mbështet një gamë të gjerë të sistemeve operative, duke përfshirë Macintosh dhe Windows. Me mbështetje për IEEE802.3 dhe IEEE standardet 802.3u, të DFE-530TX + mbështet 10BASE-T dhe 100BASE-TX rrjete. DFE-530TX + përdor auto negociatave te adaptohen automatikisht në normat më të larta të mbështetur transferimin e deri në 200Mbps në mënyrë të plotë duplex. + DFE-530TX D-Link gjithashtu mbështet opsional veçori të përparuara mbështetëse e rrjeteve si Wake-në-LAN dhe ROM Boot. Kompjuterët dhe sistemet operative që mbështesin Konfigurimi i avancuar dhe fuqi
KARTELA PCI RRJETI 10/100/1000Mbps
Picture

2-bit 10/100/1000 Mbps Gigabit PCI Adapter Përgjithshëm Features: Realtek RTL8169S-32
Interface: 32-bit PCI Connector: Beqar RJ-45 UTP / STP, Auto MDI-X Plug dhe Play
Supports Win98/ME/NT4/2000/XP Standardet: IEEE 802.3 10base-T Ethernet
IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000Base-T Ethernet Vlerësoni Transferimi i të dhënave:
Ethernet: 10 Mbps (gjysmë-Duplex), 20 Mbps (Full-Duplex)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s