Programe

Advanced Uninstaller Pro 10.62


Advanced Uninstaller Pro – Sherben për fshirjen e atyre programeve që nuk fshihen nga Pc-ja ..

If you’re in search of music editing software like Virtual DJ we have the perfect solution. Easy DJ Software is an open source music editing application used by DJ’s to create, edit and mix music. Boasting an wide array of features and a sleek, and an easy to use interface it’s fast becoming a popular choice amongst professional and semi-professional DJ’s alike, and is also great for those just starting out. Best of all – it’s the full version and completely free! Shkarko …

Rar Password Unlocker

Nëse keni shkarku ndonje program apo lojë nga interneti dhe ajo është e kompresuar në WinRar e cila është me password dhe ju smund ta hapni për ta instalu nese nuk i dini passwordin. Për ta eliminu këtë problematik përdorni programin “Rar Password Unlocker”. Këtë program mund ta shkarkoni duke kliku këtu.

Pasi të përfundoj shkarkimi i programit, instaloje atë dhe hape.

Kliko opsionin OPEN, gjej fajllat dhe insertoj në program. Zgjedh opsionin Dictionary Attack dhe kliko butonin START// kekompjuter

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s