Rar Password Unlocker

Rar Password Unlocker

Nëse keni shkarku ndonje program apo lojë nga interneti dhe ajo është e kompresuar në WinRar e cila është me password dhe ju smund ta hapni për ta instalu nese nuk i dini passwordin. Për ta eliminu këtë problematik përdorni programin “Rar Password Unlocker”. Këtë program mund ta shkarkoni duke kliku këtu.

Pasi të përfundoj shkarkimi i programit, instaloje atë dhe hape.

Kliko opsionin OPEN, gjej fajllat dhe insertoj në program. Zgjedh opsionin Dictionary Attack dhe kliko butonin START// kekompjuter

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s