Rrjete Telefonike

Albtelecom


Albtelecom tashme eshte nje realitet i ri me kapacitete per te ndryshuar vetveten dhe i afte per te qene pjese e pandashme e zhvillimit teknologjik ne fushen e telekomunikacionit. I licensuar nga ERT per ofrimin e sherbimeve te telefonise fiske, qe prej vitit 1992, Albtelecom tashme ka vendosur superioritetin e padiskutueshem ne sherbimin e telefonise fikse.
Rruga: Myslym Shyri Nr. 42, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 226 93 56 / 224 36 34 ] [ fax: +355 4 222 84 06 / 223 22 00 ] [ Email: info@albtelecom.al ] [ http://www.albtelecom.al
AMC


Leshimi i sinjalit te pare te telefonise celulare ne Shqiperi ne maj te 1996 lidhet me emrin e AMC. Privatizimi i suksesshem ne vitin 2000 i Albanian Mobile Communications do te ishte preludi i te gjitha arritjeve te saj te metejshme. 85 per qind e aksioneve jane blere nga Cosmote Telenor Consortium. Pjese e grupit Cosmote i cili zhvillon aktivitetin e tij ne pese vende te Evropes Juglindore, AMC ndjek si filozofi te saj nje politike te orientuar drejt klientit, me cmime konkurruese dhe sherbime bashkekohore qe mund te perdoren lehtesisht nga cdo njeri.
Rruga: Gjergj Legisi, Laprake, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 227 50 00 ] [ fax: +355 4 227 52 43 ] [ Email: contact_us@amc.al ] [ http://www.amc.al
Eagle Mobile


Eagle Mobile eshte operatori me i ri i telefonise celulare qe eshte futur ne tregun shqiptar te telekomunikacionit.. Konsumatori shqiptar perfiton cilesi te larte sherbimi te besueshem, teknologjine me te fundit dhe oferta fantastike!
Rruga:Murat Toptani,Qendra e biznesit,kati 9-10, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 229 01 00 ] [ fax: +355 4 229 01 90 ] [ Email: info@eaglemobile.al ] [ http://www.eaglemobile.al
Vodafone Albania


Operatori me i fuqishem i telefonise celulare ne bote, Vodafone prezantoi sherbimet e tij GSM ne Shqiperi me 3 Gusht 2001. Keto sherbime i perkasin njerit prej rrjeteve me te shpejte GSM ne bote te mbeshtetur ne pervojen e partnereve te saj dhe ne eksperiencen e rrjeteve te tjera operuese kudo ne bote.
Blv:Bajram Curri,Europian Trade Center (ETC),kati 10 , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 228 30 72 / +355 4 228 31 00 ] [ fax: +355 4 228 33 33 ] [ Email: info.al@vodafone.com ] [ http://www.vodafone.al
Alban Tirana


Karta telefonike e parapaguar Alban Tirana eshte karta me nje cilesi me te larte komunikimi dhe cmime shume te uleta* ne krahasim me operatoret e tjere. Me nje aktivitet gati 4-vjecar synimi i kompanise “Alban Tirana Co” Shpk eshte qe te kenaqe nevojat e klienteve te saj duke e rritur akoma me tej cilesine dhe cmimi te synoje drejt uljes. Ne kemi besimin tuaj ne 4 vjet eksperience. Qe telefonata juaj te mos zgjase sa nje ALO…, perdorni vetem karten Alban Tirana.
Rruga:Komuna e Parisit, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 226 95 00 (15) ext ] [ fax: +355 4 223 25 42 ] [ Email: epina@alban-tirana.com ] [ http://www.alban-tirana.com
Dimal Telcom


Dimal Telcom ofron per te gjithe shqiptaret brenda dhe jashte vendit mundesine per te perdorur kartat e parapaguara “DIMAL” te cilat ju japin mundesine per te kryer biseda telefonike me te gjithe vendet e botes me cmimet me te lira dhe cilesine me te larte.
Babrru,Paskuqan, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 47 400 080 ] [ fax: +355 47 400 081 ] [ Email: info@dimal.com.al ] [ http://www.dimal.com.al
Plus


PLUS ka si synim te shnderrohet ne operatorin celular lider ne tregun e telekomunikacionit ne Shqiperi, duke sjelle vlera te shtuara tek klientet, sikurse shprehet ne menyre mjaft domethenese edhe ne emrin e markes se shoqerise:PLUS.
Tirane, Tirane, Shqiperi
[ Tel: ] [ fax: ] [ Email: info@plus.al ] [ http://www.plus.al
VoIp Albano


Nepermjet teknologjise ne bejme qe ju te komunikoni me te gjithe boten shume lire nepermjet internetit.
Rruga: Dibres, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 68 20 40 200 ] [ fax: ] [ Email: ] [ http://www.voipalbano.com

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s