Switch

TP-LINK SWITCH 5-PORT

Picture

TL-SF1005D 5-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch ofron 5 10/100Mbps Auto-bisedimeve porte RJ45. Të gjitha portet mbështetur MDI / MDIX Auto funksion, duke eliminuar nevojën për kabllo mbikalesë ose portet uplink.Switch eshte Plug-and-play dhe çdo port mund të përdoret si porte e përgjithshme apo portet uplink dhe mund të jetë thjesht mbyllën në një server, një shpërndarës ose switch, duke përdorur kabëll të drejtë apo kabllo crossover.TP-LINK TL-SF1005D 5-port Ethernet Switch 10/100M shpejte ju ofron me një kosto të ulët, të lehtë për ta përdorur, lartë-performance upgrade, seamless dhe standarde për të përmirësuar rrjetin tuaj të vjetër në një rrjet 100Mbps. Ajo do të rritë performancën e rrjetit tuaj deri në dyfish të plotë

 

TP-LINK SWITCH 8-PORT

Picture

TP-Link TL-SF1008D 8 port Fast Ethernet Switch ofron 8 10/100Mbps Auto-bisedimeve porte RJ45. Të gjitha portet mbështetur MDI / MDIX Auto funksion, duke eliminuar nevojën për kabllo mbikalesë ose portet uplink.Switch eshte Plug-and-play dhe çdo port mund të përdoret si një port i përgjithshëm ose uplink port dhe mund të thjesht, e mbyllën në një qendër server apo një switch, duke përdorur një kabëll direkt ose nëpërmjet-crossover.
TP-LINK SWITCH 16-PORT
Picture
TL-SF1016D 16-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch ofron 16 10/100Mbps Auto-bisedimeve porte RJ45. Të gjitha portet mbështetur MDI / MDIX Auto funksion, duke eliminuar nevojën për kabllo mbikalesë ose portet uplink.Switch eshte Plug-and-play dhe çdo port mund të përdoret si porte e përgjithshme apo portet uplink dhe mund të jetë thjesht mbyllën në një server, një shpërndarës ose switch, duke përdorur kabëll të drejtë apo kabllo crossover.TP-LINK TL-SF1016D 16-port Ethernet Switch 10/100M shpejte ju ofron me një kosto të ulët, të lehtë për ta përdorur, lartë-performance upgrade, seamless dhe standarde për të përmirësuar rrjetin tuaj të vjetër në një rrjet 100Mbps. Ajo do të rritë performancën e rrjetit tuaj deri në dyfish të plotë
TP-LINK SWITCH 24-Porta

Picture
TL-SL2428WEB Gigabit-uplink Web zgjuar Switch përputhet plotësisht me standartet IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet. – Ajo siguron 24 10/100Mbps dhe 2 10/100/1000Mbps UTP / STP porte RJ45 me auto-MDI/MDIX dhe 2 zgjerimit SFP pavarësisë lojëra elektronike mbështetëse Mini – module GBIC. Ajo gjithashtu ofron Web-bazuara në funksionet e menaxhimit të sistemit, duke përfshirë edhe portin e rrjetit, VLAN,, Trunk Prioritet etj sigurisë – standard i saj 19-inch raft-mountable rast çeliku dhe menaxhimi inteligjente bën ai është i përshtatshëm për rrjetet e vogla, të mesme dhe të mëdha.

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s